Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

skautchrudim

2011 - oddílový aprílový výlet Žumberk, 1.-3.4.

52 fotek duben 2011 - zobrazení
Společný výlet pro světlušky a skautky. Světlušky pomáhaly Večerníčkovi poskládat pohádky do správného pořádku a skautky objevily tajný řád rytířek Žumberek bránících dobro a čest. Součástí výletu byla také přednáška od Evy Těšitelové, která nám ukázala při povídání krásné fotografie zejména lidí a hor v Nepálu. Nechybělo opékání buřtů, lajnování, frisbee nebo třeba výroba krásných stromečků z drátků a korálků.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.